BulKazan Nedir ve Nasıl Oynanır

BulKazan Nedir ve Nasıl Oynanır

25 Haziran 2019 23:47

BulKazan Nedir ve Nasıl Para Kazanırısınız ?

Merhaba arkadaşlar bulKazan sisteminin nasıl çalışıp ve nasıl işediğini ve sizlere nasıl para kazandıracağı hakkında bilgi veren bir yazı olacak. 
BulKazan reklam gelirleri odaklı olarak kazanç sağlayan bir sistemdir . Kazançlarını google Adsense üzerinden yapmaktadır. Kazançlarının belli bir oranında üyelerine dağıtarak işleyen bir para kazandırma sistemidir.

BulKazan Nedir ?

Reklam gelirleri ile kullanıcılarına kutu açtırma yaparak puan toplatma sayesinde reklam gösterimi aracılığı ile google adsense programından ödeme alan bir sistemdir. 

BulKazan Nasıl Oynanır ?


Bulkazan sistemine öncelikle üye olmanız gerekmektedir ve üyelik işlemleri kesinlikle ücretsizdir ancak sistemde yeteri üye olması durumunda dönemsel üye alımı durdurulmaktadır.
Bulkazan sisteminde belirli saat aralığında kutu açabilmektesiniz ve bu sayede kutulardan şansınıza göre belirli bir puan çıkmaktadır . Bu puanları biriktirerek sisteme yolluyorsunuz ve sistemin aylık kazancından bir pay elde ediyorsunuz. Sistemin işleyişi gayet basit ve anlaşılırdır. Sistemin her hangi bir benzeri bulunmamaktadır ama bu bizimde benzerini yapmayacağımız anlamına tabi gelmiyor :) .

 

BulKazan Sisteminden Nasıl Para Çekilir ?


Sisteme yollanan puanlar sayesinde sistem kazançlarınında belirlenmesi ile üyelere her yeni ayda hak ettiği tutar hesabına yansıtılır ve üye bu tutarı ay sonunda çekme talebi vererek sistemden talep edebilir.

Bul Kazan sistemine bizim puanımız 10/7 , site tasarımının kullanışsız ve eski olması puanını kırmamızdaki en büyük etkenlerden biri diğer sebep ise üyeliklerin dönemsel olarak kapatılmasın ve yeni üyeliğin açılamaması başlıca olarak belirtile bilir. Pozitif yönden bakmak gerekirse , reklamlarının gitmemesi be her hangi bir üyeye ayrım yapılmadan ödeme yapılmasıdır.


Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com