Cowjobs Scripti İçin Geri Sayım

Cowjobs Scripti İçin Geri Sayım

10 Nisan 2019 23:23

CowJobs Scripti Çıkıyor !

Merhaba arkadaşlar son dönemlerde para kazandırma scriptlerine bir yenisi olarak CowJobs scriptide eklendi , yüksek talep gören cowjobs scripti bildiğimiz ciftlik mantığında reklam gelirleri ile ödeme dağıtan bir sistemdir. Bu scriptin cowlook scriptinden farkı ise üyelerin bir birleri arasında ürün satışı yapabilmeleri ve bonus sayfasındaki çarkı felek bonusu ile değişik bir tasarıma sahip. 

CowJobs Sistemi Nedir ?

Cowjobs reklam gelirlerinden kazanç sağlayan bir çiftlik sistemdir. Üyeler oyun oynayarak reklam görevlerini yerine getirirler ve bu sayede sistem reklam gelirlerinden ciddi rakamlarda kazanç güderler. Bu kazançları oyunda biriken puanların sisteme yollanması ile ay sonunda yapılan para dağıtımı ile ne kadar puan gönderdiyseniz sistemden tüm gönderilen puanlar üzerinden bir % ile pay alırsınız. Bu kazancı yeni ayın 21'inden sonra talep ederek sistemden istediğiniz hesaba çekebilirsiniz.

CowJobs Çarkıfelek - Bonus Sistemi

Cowjobs bonus sayfasında üyelerine günde 1 kere çevirme hakkı tanımaktadır. Bu bonus sayfasında üyeler şanslarına gelen ürünü sistem tarafından teslim alırlar ve 24 saatlik geri sayım işlemi bonus sayfasında başlatılır. Günde 1 kere bonus alma imkanı susnan bu sistem farklı bonus sayfası tasarımı ile tüm üyelerin dikkatini kendine çekmiş bulunmakta.

CowJobs Scriptinden Kendime Site AçmaK İstiyorum Nasıl Acarım ?

Reklam gelirleri üzerinden gelir elde ederek bir oyun mantilitesinde üyelerinize para dağıtarak kazanç güdmek isterseniz yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Sizde cowjobs yada cowlook tarzı bir scripte sahip olmak isterseniz iletişim kısmından bizlere ulaşarak isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

 

İletişim İçin

skype : ersinyahya
eposta: ersin@stlindir.com


Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com