Cowlook Scriptinde Hangi Üye Reklama Tıkladı Özelliği !

Cowlook Scriptinde Hangi Üye Reklama Tıkladı Özelliği !

15 Mayıs 2019 10:38

Sevgili okurlar , bu yazımızda mevcut olan Cowlook Scriptimizde yeni oluşturmuş olduğumuz reklama tıklanma sayısı hakkında ufak bir bilgilendirme yapacağım. Sizde cowlook scriptine sahipseniz iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek adsens reklam sayacı hakkında talepte bulunabilirsiniz. Cowlook scriptine sahip olmak isteyenler alt kısımda belirttiğimiz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler.

 

Reklam Sayaç Nedir ?

Reklam sayaç sitenizde bulunan reklamlara hangi üyelerin tıkladığına dayalı bir sistemdir. Hangi üye hangi reklama ne zaman tıklamış ve reklamda ne kadar süre geçirmiş. Bu satede Cowlook scriptinizde para kazanma oranlarını ciddi olarak artacaktır. Bu özellik sayesinde reklama tıklamayan üyelere bir yaptırımda bulunup ödeme talebi göndermesinide engelleyebileceksiniz.

 

Sayacın Bana Kazancı Ne Olur ?

Sayaç tık hareketlerini saydığından üyeleri buna koşullamış olacaktır. Bir görev niteliğinde yapılan bu sistemde üyeler reklam gelirlerinde ciddi bir artış göreceğinden şüphemiz yok.

 

Hesap Kapatılma Riski Varmı ?

Site içerisinde bunu yazılı olarak belirtirseniz hesabınızın incelenmesine sebebiyet verebilir. Bu durum sizi zora sokma ihtimalini ortaya çıkarmaktadır.

 

Cowlook Scriptime Bu Özelliği Nasıl Eklerim ?

Bu özelliği scriptinize eklemek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle alt kısımda bulunana iletişim kanallarından iletişime geçmek. Bu özelliği sizler için sitenize yazılımcılarımız tarafından ekleme hizmeti sağlanacaktır.

Script Kurulumu bize aittir. Fiyatı İse 500 Tl .
İletişim İçin

skype : ersinyahya
eposta: ersin@stlindir.com


Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com