Emlak Danışmalığında Web Sitenin Önemi

Emlak Danışmalığında Web Sitenin Önemi

31 Nisan 2018 13:11

Emlak Danışmalığında Web Sitenin Önemi 

Merhaba arkadaşlar , sektörel olarak emlak danışmanlarının son dönemlerde ilan yayınlama konusuna dayalı bazı sitelerde ciddi ödemeler gerçekleştirdikleri konusunda şikayetlerin önü ardı kesilmemektedir. Sizler emlak danışmanlığı yapıyorsanız yaklaşık olarak yıllık  5000 Tl civarlarında aracı platformlara ödeme yapmaktasınız. Malum kitleye sahip platformların ilan başına yada danışmanlık üyeliği ile sizlerin ilanlarını rahatlıkla yayınlaya bilmeniz için ciddi rakamlar talep etmektedir. Sizler İçin bu rakamları ortada kaldıracak önerilierimiz var. 
Bizim emlak danışmanlığı konusunda vereceğimiz bu önemli önerileri değerlendirmeniz durumunda aracı platformlara tonlarca para dönkmek zorunda kalmayacaksınız.

Bugün emlak danışmanlığı sektöründe bulunan bütün birey ve firmaların kendilerene özgün web sitesi bulunmaktadır ancak yeterli içeriğe sahip değildir. Eğer web sitesi bulunmayan emlak danışmanlıkları ciddi müşteri kayıpların yaşacaklarını önemle belirtmek isteriz. Emlak sektöründe reklamın önemini sizlerde çok iyi bilmektesiniz. Web sitesi açıp ilanlarınızı kendi markanız altında yayınlamanız sizin markalaşma ve kalite gösterişinizde önemli bir rol oynar. Peki web sitesi olmayan emlak danışmanlarının bu hizmeti alması adına ne kadar bir harcama yapacağını merak ediyorsanız sizler için basit bir şekilde anlatımını yapalım.

Emlak Danışmanlığı Site Maliyeti

  • Alan adı ( Domain Yıllık )                   8$ -10$
  • Hostin Hizmeti (Hostin Yıllık )            20$ - 50$
  • Web Tasarım (Script) (Ömür Boyu)   75$ - 500$

Bu hesaplar en önemli ödemelerdir. Yaklaşık Basit olarak tabir edeceğimiz bir sitenin sizlere maliyeti 100$ yani 300 - 400 Tl arasında olacaktır. Bu hizmetlerin Yaklaşık 100 Tl kısmı her yıl hizmet alınan firmalara ödenmektedir. Bizlerin bu sektörde hizmet verdiği kısım ömür boyu hizmet ile tek seferlik ödeme olarak nitelendirilir.

Maliyetlerimizde üst rakamlarında mevcut olduğunu önemle belirtmek isteriz , malum 200 Tl site olduğu gibi 2000 Tl de sitelerin mevcut olduğunu unutmamak gerekir. Danışmanlığınızın web sitesini açtığınız taktirde bölgesel olarak sizi ilgilendiren yakın kesime dayalı olan google reklamları ile ayda yaklaşık 100$ bir hizmet aldığınızı var sayarsak diğer platforumlardan elde ettiğiniz kullanıcı profiline başlangıç olarak yaklaşabilir ve hizmet verebilirsiniz.


                       


Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com