Farminla Scripti - Yatırımsız Para Kazan

Farminla Scripti - Yatırımsız Para Kazan

01 Mayıs 2019 15:31 2 Yorum

Sevgili okurla bu gün farminla scripti hakkında konuşacağız , Son dönemlerde oldukça ilgi görmeye başlayan reklam geliri odaklı para kazanma sistemlerinden farminla hakkında ufak bir özet geçmek istedim. 

Farminla Nedir ?

Farminla sicripti bir nevi çiftlik oyunlaeı tasarımına sahip ancak reklam geliri odaklı kazanç güden sistemdir. 

 

Farminla Ürün satışı Yapıyormu ?

Aslında siteyi incelediğimizde farminlanın özel ürünler ve hayvan sağlığını yenileme özelliğine sahip olan bazı ürünleri tl bazında sattığı gerçeği var . Bu bir başka kullanıcının para yatırarak sizde fazla üstünlük sağlamasını doğruluyor . Yasal bakımdan tek sorun yaşayacakları alan bu kısım olsa gerek. Bunun dışında sizi hiç bir şekilde para ytırmaya zorlamıyor kesinlikle yatırımsı reklam geliri üstüne oyun oynayarak kazanç sağlayabiliyorsunuz.

 

Farminlanın Cowlook Scriptinden Farkı Ne ?

Aslında iki sistemde aynı mantıkda çalışmakta sadece oyun içi bonus farklılıkları mevcut . Birde ürünlerin vermlerni seviyelerni arttırma işlemleri mevcut , iki siteyi ele alırsak kıyaslama bakımından farminlanın dinamikliği çok yetersiz ancak kurulu düzeni ve ürün gelişimleri ile bonusları kesinlikle artısı diyebiliriz. 


Oyun Nasıl Oynanır?


Oyuna başladığınız oyun size bir adet koyun verir. Koyunun canı ilk başta 180 saattir. Koyuna yem verdiğiniz müddetçe koyunun canı azalmaz ve yemin özelliğine göre süt-et-yün üretir. 180 saatlik can gayet yeterlidir. Günlük 6 saat koyunu beslememe hakkınız olur. Besleyip yatarsanız günlük 8 saatlik uyku hakkınız olur.
Koyun ölürse ne olur?

Koyununuz ölürse, değerlendirmediğiniz puanlarınız ve o ay sisteme kazanç elde etmek için gönderdiğiniz tüm puanlar silinir. Tekrar koyunu canlandırıp oyuna dönebilirsiniz.

 

 

 

Eğer sizlerde böyle bir scripte sahip olmak isterseniz yapmanız gereken iletişim bölümünden bizlere yazmak yada skype ersinyahya adresinden iletişim sağlayabilirsiniz
eposta: ersin@stlindir.com


Yorumlar

 • Yorum Gönderen

  Ali vural

  24 Mayıs 2019 17:53

  Farminla scripti fiyatı nedir. Bu sistemi aldiktan sonra server vs masrafları ne kadar cikar.

  Me Yazilim

  Me Yazilim

  03 Nisan 2019 12:56

  Böyle bir scripti almanız ortalama 500-700 tl arasında rakama takabul eder. Server domain derken sanırım 1000 tl sorunsuz bir şekilde yayın hayatına geçersiniz

 • Yorum Gönderen

  muhendis

  23 Haziran 2019 10:53

  Farminla sitesini araştıranlar İçim bu yazıyı yazdım arkadaşlar siteye 6 aydır üyeyim 6 ayda 4 referansla ve oyunu sürekli oynayarak 100 TL kazanabildim. 50 TL'sini çekme talebi gönderdim KDV yalanıyla 10 TL'si kestiler 40 TL elime geçti. Diğer 50 TL'si de çekme talebi yaptım para yatırma günü gelin...

Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com