İnternetten Para Kazanma Sanatları - KazancKapın Oyunu Nedir ?

İnternetten Para Kazanma Sanatları - KazancKapın Oyunu Nedir ?

27 Nisan 2019 00:48

KazancKapın Nedir ?

İnternetten para kazanma sanatları bölümümüzün ilk sitesi kazanckapın sistemi. Kazanc kapin sistemi nedir ne işe yarar ve ne kadar kazanç getirir tarzında sorularınıza yanıt vereceğiz bu başlık altında. İnternette Para Kazanma Sanatları başlığımız altında sizler için internet üzerinden para kazanmanızı sağlayacak bütün sistemleri inceleyerek sizler için yorumlayacağız.

Kazanc Kapın Amacı Nedir

Kazanc kapin sistemi oyun odaklı olarak yazılmış reklam gelirlerini üyelerine dağıtan bir sistemdir. Ortalama olarak kullanıcılarına aylık 100 tl bile ödemeyi tahaddüt eder. Oyuncular inek besleyerek hayvanlarını canlı bir şekilde hayatta tutarlar ve bunun araclığı ile sisteme puan gönderirleri. Hayvanlarının verimlerini arttırmak isteyen kullanıcılar kupa görevlerini yerine getirir ve kazançlarını arttırırken sisteminde daha fazla kazanmasını sağlar. Bu yöntem sayesinde tek site üzerinden değil ortalama 3-4 site araclığı ile kazançlarını katlarlar.

Kazanc Kapın Ödeme Yolları

Kazanc kapin kullanıcıları papara ve eft yolu ile ödemelerini her ayın 25 inden sonra talep edebilirler. Ödeme alt limiti paparada 1 tl olmakla beraber eft ve havalaede min 10 tl dir.

 

Kazanc Kapinda Hayvan Ölürse Ne Olur ?

Hayvanınızın ölmesi ile bütün birikimleriniz ve sisteme yolladığınız puanlar çöp olur. O yüzden bu oyunda en dikkat etmeniz gereken şey ilk olarak hayvanın canı sonrasında ise kupa görevleridir. Bu görevler sayesinde daha hızlı ilerler ve daha çok kazanabilirsiniz.

 

Kazanc Kapın Ödeme Kanıtları 

Kazanc kapın sistemi eski adıyla cowjobs sistemidir. Ödeme kanıtlarını cowjobs başlığı altında youtube veya google aracılığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

İnternette Para Kazanma Sanatları başlığı altında incelediğimiz diğer sistemlere göz atmak isterseniz blog kısmından diğer yazılarımızada ulaşmanız mümkün , bol kazançlar dileriz.

 


Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com