Invest-Tracing Scripti Yayında !

Invest-Tracing Scripti Yayında !

02 Mayıs 2019 11:32

Merhabalar , Invest-Tracing Scripti nedir diye merak edenler için Invest-Tracing bir nevi yatırım yapılan programların analizini yapan bir sistemdir. Yabancı platformlarda oldukça popüler olan bu sistemler ile yatırım yapılan sistemlere karşı bir önlem alınmıştır. Bir nevi sigorta görevi görmektedir. Ülkemizde yatırım alan sistemlerin yasal olmaması durumundan kaynaklı bu script üzerinden güncelleme yapılarak sadece tanıtım maksatındada kullanılabilir. İsterseniz bu scripti yabancı kaynaklara uygun bir hale getirip yabancılara hizmet ederek kazançta sağlayabilirsiniz. 
Bizim diyişimizle Invest-Tracing bir nevi yatırım sistemlerinin sigortası şeklinde çalışmaktadır. Dolandırıcı firmaların listelendiği , üyeler taradından yatırım alınan veya yapılan firmaların tespitinin yapıldığı platforumdur. Kara liste , popüler firmalar gibi bir çok listeleme şekli mevcuttur. 
Sistemin sigorta alanı oldukça cazip kılan bir kısımdır. Üyeler yatırdıkları tutar karşılığında sistemde belirtilen referans üyeliği ile üye olursa referans kazançları üyeye Invest-Tracing sistemi aracılığı ile iade edilmektedir. Yani referans kazançının önüne geçilerek referansa ödeme yapılmaktadır. Her hangi bir dolandırıp gitme konusuna dayalı olarak site oyunun yada firmanın ne kadar sigorta parası sağladığını belirtmekte ve zararda olanlar için bu ödemeyi sigorta parasından Invest-Tracing sistemi sağlamaktadır.
 

Bu Scripte Sizlerde Sahip Olmak isterseniz tek yapmanız gereken ,iletişim kısmından bize ulaşmak.

https://tracing.meyazilim.com/ 
Kullanıcı Adı: admin
Şifre : admin


İletişim İçin

skype : ersinyahya
eposta: ersin@stlindir.com


Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com