Me Yazilim Açılısını Yaptı

Me Yazilim Açılısını Yaptı

24 Nisan 2018 11:59 2 Yorum

Hoşgeldiniz 

Merhaba Arkadaşlar Uzun Yıllar Boyunca Wm Yazilim Adı Altında Hizmet Verdiğimiz ve Sektörde Özel Scriptler Üreterek Müşteri Memnuniyetinde Önemli Bir Konumda Bulunan Firmamızın Daha Derin Temellerini Tekrardan Attık. İsim ve Marka değişimi İle Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Sağlayacak Bir Platforum Oluşturduk. Wm Yazilim Adımızın Me Yazılım Olması Kararını Aldıktan Sonra Sektörde Yeni Hedefler Belirleyerek Emin Adımlarla Temellerimizi En Köklü ve Sağlam Şekilde Attık. Me Yazılım Adı Altında Açtığımız Sitemizin Müşterilerine Daha Kolay ve Güvenilir Bir Hizmet Sağlaması İçin Platformumuzu Baştan Tasarlayarak Sizlerin Kullanımına Sunmuş Bulunmaktayız. 

Hizmetlerimiz

Me Yazılım Ne Tür Hizmetler Veriyor Diye Soracak Olan Müşterilerimize Bu Sorunun Cevabını Hemen Sizlerle Buradan Paylaşıyoruz . Me Yazılım Adındanda Anlaşılacağı Üzere Yazılım Üzerinde Hizmet Vermektedir. Nedir Bu Yazılım ? "program da denilen, bir bilgisayarı belirli işlevleri yerine getirmek üzere yöneten, bilgisayara ne yapacağını söyleyen, kodlanmış komutlar dizisi." Kısaca Yazılımı Özetledikten Sonra Me Yazılımın Bu Yazılım Dillerinden Php Üzerine Çalışmalara Yapmaktadır ve Bu Dil İle Sadece Web Siteler Üzerinde Çalışmalarına Devam Etmektedir.

Neler Yapabiliriz ?

Me Yazılım Neler Yapabilir Diye Soracak Olursanız Eğer , Web Site Olarak Örnek Göstereceğiniz Alt Yapısı Php ve Yan Dilleri Türevlerinden Oluşabilecek Bütün Sitelerin Kodlamasını Yapabilmektedir. Sizlerin Örneklerle Göstereceği Site veya Siteler Üzerinden Gerekli Gelişmeler ve Düzenlemeler İle Sizlere Hizmet Sağlayacaktır.

Ödeme Yöntemleri

Me Yazılım Ödeme Yöntemleri ; Havale , Eft ve Kredi Kartı İle Alışveriş Yapmak Mümkündür. Havale ve Eft İle Yapılan Alışverişlerde Hizmet Tesliminde Ortalama 1-2 Saat Geçikme Söz Konusu Olabilir. Ancak Kredi Kartı İle Alışverişlerde Her Hangi Bir Gecikme Olmaksızın Hızlı Bir Şekilde Siteniz İçin Aldığınız Scripti İndirip Bizzat Kendiniz Bizim Rehberliğimizde ve Kurulum Kitapcığından Rahatlıkla Kurabilirsiniz. 


Yorumlar

 • Yorum Gönderen

  Ersin Yahya

  14 Mayıs 2018 13:00

  Bu Bir Deneme Yorumudur. Herhangi Bir Konuyu Kapsamamaktadır. Sadece Deneme Amaçlı Atılmış Bir Yorumdur Hani Anlata Bildimmi

  Me Yazilim

  Me Yazilim

  14 Mayıs 2018 14:00

  Admin cevabıdır bakalım nasıl olacak

  Me Yazilim

  Me Yazilim

  14 Mayıs 2018 14:00

  bu İkinci bir cevap umarım olur

 • Yorum Gönderen

  ersin

  14 Mayıs 2018 15:23

  e

Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com