Cowlook Tarzı Siteler

Cowlook Tarzı Siteler

17 Nisan 2019 15:06 1 Yorum

Cowlook Tarzı Siteler

Merhabalar , internetten para kazan başlığı altında cowlook tarzı sitelerin neler olduğunu konuşacağız sizlerle. Bu konumuzda oyun oynayarak parakazanma imkanı sunan yani cowlook benzeri siteleri ele alıyoruz. Bilmeyenler için cowlook sistemleri nedir ne işe yarar az ve öz şekilde üstünde durup sitelerin tanıtımını yapalım. Cowlook mantığında olan sistemlerin genel amacı vardır , üyelere yatırım yapmadan sadece reklam gelirleri üzerinden ödeme olanağı sağlıyor. Bu ödemeyi nasılmı yapıyor derseniz , olay aynen şu şekilde gerçekleşmekte . Kullanıcılar oyun içerisinde sayfa gösterimleri ve reklam gösterimleri sayesinde sisteme ciddi miktarda kazanç sağlamktadır. Bu kazançlar sistem tarafından en fazla oyunu oynayan oyuncuların puan göndermesi üzerinden tespit edilir. Tespit edilen bu kullanıcılara ay sonunda reklam kazanç grafine göre hak ettiği tutar yatırılır. Bu tutarı o ay içerisinde üye ödeme talebi yaparak sistemden ister. Sistem ayın 21 inde hesaba yatan bu reklam gelirlerinden sistem giderlerini çıkararak üyelere belirtikleri tutarda ödeme sağlar. Bu döngüde devam etmekte olan bu sistemler üyelere reklamlar üzerinden bir kazanç sağlamış olur.

Benzer Sitelerin Listesi Ve Açıklaması

Balkazanc.com 

Oyun arı ve bal üzerine kurulmuştur. Marketten çicek alan üye ciftlikte arıya çicek verir ve arının bal yapmasını sağlar. Bu sayede bal yapan arı üzerinden sattığınız ballar aracılığı ile puan biriktirirsiniz.

Madenkaz.com

Maden kaz sistemide madenci üzerine kurulmuştur . Madencinin karnını doyurarak çalıştırırsınız ve oda size maden kazandırır.

Parakasambitcoin.com

Düz ciftlik mantığında olan bir oyun

gotocow.com

spinturk.com

haractopla.com

1parakazan.com

zanalab.com

cowbulk.com

cowlynx.com

kazanclitavuklar.com

makalebizde.com

balfactory.com

cowfeeding.com

Bu oyunların geneli inek üzerinde kurulmuştur. ineğe yemek verek süt üretmesi sağlanır ve sütler satılarak puana dönüştürülür. Bu sayade puanlarınızı gönderek ay sonu bir kazanç elde edersiniz.

 

 

 


Yorumlar

 • Yorum Gönderen

  Tente

  26 Nisan 2019 02:34

  Cowlook u biliyorum onlar para ödemiyor, boşuna uğraşmayın, emeklerinize yazik.

  Me Yazilim

  Me Yazilim

  26 Nisan 2019 13:47

  Burda cowlook reklamı yapılmyor. Bu tür sistemlerin yazılımını tanıtıyoruz. Ama dediğiniz katılıyorum Cowlook.com pişmanlıktır. Oynamayın.

Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com