Yatırımsız Para Kazandıran Siteler !!

Yatırımsız Para Kazandıran Siteler !!

23 Mayıs 2019 03:31 1 Yorum

Yatırım Yapmadan Para Kazanma İmkanı Sunan Siteler !

Merhaba sevgili okurlar , sizlerde yatırım yapmadan para kazanmanın yollarını arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Son dönemlerde internette oldukça yaygınlaşan yatırımsız para kazandıran siteler gün geçtikçe artmaktadır. Sizde bu para kazandıran siteleri merak ediyorsanız hemen bunlar hakkında ufak bir kaç konuya değinerek neler olduğunu sizlere söyleyelim.

Yatırım Yapamadan İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim ?

Yatırım yapmadan internette reklam odaklı oyunlar veya siteler aracılığı ile rahatlıkla kazanç güde bilirsiniz. Bu sistemlerin nasıl çalıştığına dair bir fikriniz yoksa sizi hemen aydınlatalım. Yatırımsız para kazanmaya imkanı sunan siteler reklam gelirlerini kullanıcıları ile paylaşan sitelerdir. Bu siteler reklam gelirlerinin %70 ile %90 oranında kazancını üyeler ile paylaşırlar. Bu yüzde dilim siteden siteye değişiklik göstermektedir. Üyeler sistemde oyun oyanayarak veya zaman geçirerek reklam gösterimi üzerinden siteye ciddi kazanç sağlarlar , bu süreçte en çok emek veren üyeye sistemlerin tasarlanma şekline göre para dağıtımı olur ancak bu dağıtım reklam gelir tarihine odaklı olarak çalıştığından dolayı 1 ay geç olarak sağlanmaktadır . Yani geçen ay kazandığınız tutarı bu ay , bu ay kazandığınız tutarı ise önümüzdeki ay sistemden temin edebilirsiniz. Bu sistemlerin böyle olma sebebi reklam veren firmanın parayı bir ay içeride tutmasından kaynaklanmaktadır.

 

Yatırım Yapmadan İnternetten Para Kazandıran Oyunların Listesi .

 • Madenkaz.com
 • cowbulk.com
 • cowprofit.com
 • parakasambitcoin.com
 • spinturk.com
 • zanalab.com

  Bu sistemlerin hepsi oyun odaklı olarak aynı scripti kullanmaktadır. Bu sistemlerin hepsi aynı mantelitededir , eğer bu 6 sistemi aynı anda oynadığınız taktirde aylık ortalama 200 Tl ile 400 Tl arasında kazanç sağlamanız oldukça mümkün. Eğer sizlerde bu kazançları üye olarak değilde yönetici olarak sağlamak isterseniz bu belirtmiş olduğumuz scriptlerden tarafımızdan temin edip kurup reklam gelirleri ile üyelerinize ve kendinize ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

 • Yorum Gönderen

  Satu acar

  12 Nisan 2019 10:31

  oyunlara nasıl ulaşacağım ve nasıl kazancam

  Me Yazilim

  Me Yazilim

  12 Nisan 2019 10:35

  Oyunların adreslerini yukarıda belirttik , bu adreslerden ulaşabilirsiniz. Nasıl kazanacağınızı oyun içerisindeki sık sorulan sorular kısmından rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

Me Yazilim

Copyright © 2017. Web Sitelerimiz Dakik Plus İnternet Hizmetleri'nde Güvenle Barınmaktadır.

Me Yazılım Kütahya Kütahya Web Yazılım ve Tasarım - Armut.Com